Reference

Cvičební plán na dobu několika týdnů, změna stravovacích návyků a cesta k cíli pro Pavlu Tomicovou.  Snídaně s novou

Dlouhou dobu jsem hledala osobního trenéra, který by byl ve svém oboru skutečný profesionál a dokázal mi nabídnout něco jiného, než klasický trénink v posilovně. Trenéra, který se mnou bude systematicky pracovat na mé fyzické kondici, a přitom bude dbát na mé zdraví. Navíc, jsem díky své profesi časově vytížená a tak mám na svůj tým poměrně vysoké nároky. Michal mi během naší spolupráce dokázal, že je člověk na správném místě a mohu se na něj v oblasti mé fyzické kondice i zdraví 100% spolehnout. Ukázal mi, že je možné s mým tělem pracovat jednoduše, efektivně a navíc se s ním při tréninku nikdy nenudím :-)

Lenka

Mgr. Michala Elčknera jsem poznala jako trenéra a instruktora Holmes Place Anděl. Je to nejen příjemný a kultivovaný muž, ale především profesionál, který vás naučí perfektně zacházet s vlastním tělem. Správné nastavení těla, správné dýchání… každý to už slyšel, ale v Michalově podání to najednou dostává smysl, a hlavně – funguje to! Jeho hodiny mají spád, neznají stereotyp. Vždy má v zásobě množství variant, aby zohlednil dysbalance a zdravotní problémy jednotlivých klientů a máte tak jistotu, že cvičíte správně. Michal vám dodá tolik energie, že dokážete víc, než v co jste doufali, a ještě ke všemu vás to neuvěřitelně baví! Jen musím upozornit na jednu věc: POZOR, jeho hodiny jsou silně návykové!!!

Michale, děkuji!

Lenka

S Michalem trénuji více než rok. Jelikož jsem před tím nesportovala, oceňuji, že trénink přizpůsobuje mé fyzické zdatnosti. Tréninky nikdy nepřestanou bavit, protože využívá různorodé možnosti cvičení, které fitness centrum nabízí, takže je každá hodina jiná (Power plate, TRX, Flowin,…). Neméně důležitý je i osobní přístup, díky kterému není možné se na trénink netěšit. I při studiových hodinách hlídá u všech správnost provedených cviků a každého zná jménem. Díky tomu všemu mohu Michala pouze a jenom doporučit.

P.S. Jako příklad osobní obětavosti mohu uvést příklad, kdy mi vezme čokoládu, kterou jsem dostala, a sám ji sní :-)

Irena

S Michalem jsem začal cvičit cca před 3 a půl lety. Byl mi doporučen jako výborný trenér, který umí reagovat přesně na požadavky klienta a tomu uzpůsobit jednotlivé cviky. Můj požadavek byl jasný, celkové zpevnění těla, zlepšení fyzické kondice, mírné zhubnutí – prostě udělat vše proto, abych se cítil lépe. Už po prvních pár hodinách mi bylo zřejmé, že volba to byla velmi dobrá. Michal disponuje z mého pohledu nekonečnou škálou účinných cviků, každý jeho trénink je i po takovéto době něčím nový a přitom zábavný. Dohlíží neustále na správnou formu cvičení, dokáže vysvětlit srozumitelně, proč se tento cvik cvičí právě takto, upozorní nenásilnou formou na chyby a hlavně dovede získat pro sport i ne zcela sportovní typy, jakým jsem byl do té doby já J. Dneska už se mi cvičení stalo nezbytnou součástí života, odpadly mi časté bolesti zad a na návštěvu fitness se vždycky opravdu těším.A jednoznačně za to můžu poděkovat Michalovi, jehož přístup ke klientům je dle mého názoru přímo vzorový.

Martin